Блог

У Єгипті побудують найбільшу сонячну електростанцію у світі

В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних секцій. Перші з них, сумарною потужністю 165 МВт, вже приступили до роботи, пише Electrek.
У 2019 році в Єгипті почне роботу найбільший сонячний парк у світі. Він буде називатися Benban Solar Park, його вартість складе $ 823 млн, а потужність – 1,6-2 ГВт. Парк розташується в пустелі на площі 37,3 км кв. Проект не отримає державного фінансування, зате йому забезпечений контракт терміном на 25 років, за яким державна компанія Egyptian Electricity Transmission Company зобов’язується закуповувати у нього електрику за ціною 7,8 центів за кВт * год.

Як мінімум 325 МВт будуть складатися з комбінації біфаціальних сонячних панелей і одноосьових трекерів компанії NEXTracker. Ще 65 МВт одноосьових трекерів поставить німецька компанія Mounting Systems. В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних секцій. Перші з них, сумарною потужністю 165 МВт, вже приступили до роботи.

Парк являє собою комплексну фінансову модель, частково підтримувану урядом, яка дозволяє інвестиційним групам розробляти великомасштабні проекти з виробництва сонячної енергії за прийнятною ціною. Так, один з підрозділів World Bank Group надає можливість страхування «політичного ризику» на суму $ 210 млн приватним кредиторам і інвесторам, які беруть участь в будівництві Benban Solar Park.

На сьогоднішній день в Єгипті вже виділені кошти на 29 проектів у сфері сонячної енергетики сумарною потужністю 1,5 ГВт і загальною вартістю $ 1,8 млрд. Очікується, що в 2018 році країна вступить в «клуб гігават» – тобто, в експлуатацію введуть 1 ГВт встановлених сонячних потужностей. В цілому очікується, що світовий ринок досягне 606 ГВт  встановлених сонячних панелей в період до 2022 року

Джерело: newsland

ELEEK